Lista uczniów

zakwalifikowanych do stopnia II - rejonowego

 Wojewódzkiego Konkursu z  BIOLOGII dla uczniów klas IV-VIII szkół

podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2022/2023

przeprowadzonego w dniu 03.11.2022 r.

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko ucznia

Nazwa i adres szkoły

% uzyskanych punktów

1.       

Aleksandra Górniewska

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

ul. Warszawska 13, 82-500 Kwidzyn

100

2.       

Aleksandra  Maria Grabowska

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Gębika

ul. Grunwaldzka 54, 82-500 Kwidzyn

96

3.       

Maja Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

ul. Warszawska 13, 82-500 Kwidzyn

90

4.       

Kamila Makarenko

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

ul. Gen. J. Bema 6, 82-220 Stare Pole

86

5.       

Leon Kaczorowski

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Gębika

ul. Grunwaldzka 54, 82-500 Kwidzyn

86

6.       

Michał Tomasz Gmiński

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

ul. Szkolna 2, 82-100 Nowy Dwór Gdański

82

7.       

Angelika Jarosz

Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Jantarze

ul. Rybacka 66 B, 82-103 Stegna

82

8.       

Alicja Bałdyga

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

ul. Warszawska 13, 82-500 Kwidzyn

82

9.       

Hubert Wojtynowski

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ul. Mickiewicza 56 B, 82-500 Kwidzyn

80

10.   

Mariia  Kazantseva

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Gębika

ul. Grunwaldzka 54, 82-500 Kwidzyn

80

11.   

Aleksander Małkuszewski

Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie

ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

80

12.   

Michał Piotr Chojnacki

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Kwidzynie

ul. Chopina 4, 82-500 Kwidzyn

80

13.   

Marcin Malinowski

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika

ul. Gen. De Gaulle`a 91, 82-200 Malbork

80

21.11.2022

(data ogłoszenia)

 16:50:00

 (godz. ogłoszenia)

     

Podpis przewodniczącego RKK

Radosława Borowiak-Domagała

           

                                                           

                                                                                  

                     

 

                                                                                                                                                                

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO STOPNIA REJONOWEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO DLA SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię

(imiona) ucznia

Nazwa szkoły

%

uzyskanych punktów

1. 

Jackowska Patrycja

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego,

ul. Żeromskiego 45, 82-200 Malbork

97

2. 

Wiloch Alex

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego,

ul. Żeromskiego 45, 82-200 Malbork

97

3. 

Wolińska Agata

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego,

ul. Żeromskiego 45, 82-200 Malbork

94

4. 

Dziewirz Kamila

Zespól Szkół w Stegnie, ul. Powstańców Warszawy 2, 82-103 Stegna

88

5. 

Kratewicz Iga

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierz Jagiellończyka, Plac Narutowicz 15, 82-200 Malbork

88

6. 

Paraska Paweł Jan

Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Rybacka 66B, 82-103 Jantar

88

7. 

Gąsiorowski Tomasz Zenon

Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Rybacka 66B, 82-103 Jantar

86

8. 

Pindel Jan

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF, ul. Wybickiego 32, 82-200 Malbork

86

9. 

Tarapata Michał

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola,

ul. Bankowa 2, 82-230 Nowy Staw

86

10.

Pańczak Bogusz Mieczysław

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola,

ul. Bankowa 2, 82-230 Nowy Staw

83

11.

Buglewski Nikodem

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego, Aleja Wojska Polskiego 479, 82-200 Malbork

80

12.

Dębowski Adrian

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego, Aleja Wojska Polskiego 479, 82-200 Malbork

80

13.

Pankau Kacper

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusz Korczaka,

ul. Szkolna 2, 82-100Nowy Dwór Gdański

80

14.

Prokopowicz Kajetan Bogdan

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierz Jagiellończyka, Plac Narutowicz 15, 82-200 Malbork

80

15.

Promiński Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego, Aleja Wojska Polskiego 479, 82-200 Malbork

80

16.

Pyra Zofia

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika,

ul. Gen. De Gaulle’a 91, 82-200 Malbork

80

17.

Tomalski Maciej

Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Rybacka 66B, 82-103 Jantar

80

18.

Urban Wojciech Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierz Jagiellończyka, Plac Narutowicz 15, 82-200 Malbork

80

19.

Wdowicz Filip

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Mickiewicz 10,

82-100 Nowy Dwór Gdański

80

20.

Zielińska Dominika

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusz Korczaka,

ul. Szkolna 2, 82-100Nowy Dwór Gdański

80

     

Podpis przewodniczącego RKK

Marzena Hawrylak