Drukuj

rekrutacja2020

Drodzy Rodzice

 

     Zgodnie z zarządzeniem nr 413 Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego z dnia 28 stycznia 2020 roku od dnia 4 maja 2020 roku rozpoczynamy pierwszy termin rekrutacji do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim, który potrwa do 22 maja 2020 roku do godz. 1500 (treść zarządzenia w załączniku).

Na stronie internetowej szkoły zamieściliśmy  wniosek (kartę zgłoszenia) o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej oraz kryteria obowiązujące kandydata w postępowaniu rekrutacyjnym zgodnie z uchwałą nr 259/XXX/2017 Rady Miejskiej w Nowym Dworze Gdańskim z dnia 16 marca 2017 roku.

Wypełniony wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów należy przesłać na adres email szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub tradycyjną pocztą na adres : Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Szkolna 2, 82-100 Nowy Dwór Gdański lub dostarczyć osobiście do szkoły na ulicę Szkolną 2 (została przygotowana specjalna skrzynka podawcza).

 

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły

Waldemar Sobczak

 załączniki:

Zarządzenie nr 413 >>>

Uchwała 259 (kryteria) >>>

Karta zgłoszenia (wniosek) >>>