Dnia 26.10. 2015r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie plastycznego konkursu pt. "Bezpieczna droga do szkoły".

Wzięły w nim udział uczniowie klas pierwszych.

Prace konkursowe można było wykonać od 29.09.2015r. do 16.10. 2015r. Potem komisja konkursowa - jury obiektywnie wybrała laureatów.

I miejsce zajął:

Mateusz Leonowicz z klasy Ib

II miejsce zajął: Dominik Stoczkowski z klasy I a

III miejsce zajął: Ksawery Pisakowski z klasy I c

Wyróżnieni zostali:

Jaś Studziński Ic

Julia Niemyjska I c

Milena Gleń I a

Julia Jarek I d

Nikola Zacharska I

Laureaci otrzymali wspaniałe nagrody i dyplomy Każdy uczestnik otrzymał dyplom i mnóstwo drobnych upominków.

Do wręczenia nagród dołączyła Pani Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim Paulina Grzesiowska, która wyróżniła pracę Arkadiusza Labich z klasy Ib - Arek otrzymał specjalną,  wspaniałą nagrodę z rąk Pani Pauliny.

Wszystkie prace są bardzo ciekawe i zasługują na szczególna uwagę. Dlatego nadal można je oglądać w korytarzu szkoły (budynek B).

Relację z uroczystego wręczenia nagród można oglądać na stronie www.zulawyimierzeja24.pl

Zapraszamy również do galerii >>>