Drukuj

Drogi Rodzicu,

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze oraz zapewnione dowozy.

Od poniedziałku, 16 marca br. do 25 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki, więc zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS.

Przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny.

Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

 

Śledź na bieżąco komunikaty  Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia
i Ministerstwa Edukacji Narodowej o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

 

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły

Waldemar Sobczak