XXIV Bieg Pamięci Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

XXIV   BIEG PAMIĘCI NARODOWEJ

           Dnia 10.05.09 r. w Sztutowie odbył się XXIV Bieg Pamięci Narodowej. Organizatorem biegu było Muzeum Stutthof w Sztutowie przy współpracy ze Szkołą Podstawową i Urzędem Gminy w Sztutowie. Celem biegu było upamiętnienie ofiar II wojny światowej w szczególności ofiar KL Stutthof oraz popularyzacja biegu i promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia

 

           HARMONOGRAM:

           9:00 – 9.30- weryfikacja i odprawa – teren Szkoły Podstawowej w Sztutowie, ul. Szkolna      

           9.30 – 10.00 – przejście pod Pomnik w Muzeum Stutthof, złożenie kwiatów, zapalenie zniczy, przejście na miejsca startu (poza terenem Muzeum),         

           10:00 - bieg dziewczęta Zawody Dzieci,

           10:20 - bieg chłopcy Zawody Dzieci,

           10:40 - bieg dziewczęta Zawody Młodzieży,

           11:00 - bieg chłopcy Zawody Młodzieży,

           12.15 - wręczenie nagród.

         Wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek oraz pamiątkową koszulkę z logo Biegu Pamięci.

W zawodach startowały 5- osobowe reprezentacje szkół w każdej kategorii – chłopcy i dziewczęta Zawody Dzieci, chłopcy i dziewczęta Zawody Młodzieży.

 

         KATEGORIE:

 

 

1.     Zawody Dzieci - Dystans 800 m

ü  5 dziewcząt z rocznika 2006 i młodsze

ü  5 chłopców z rocznika2006 i młodsi

2.     Zawody Młodzieży dystans 1300 m

ü  5 dziewcząt z roczników2003 - 2005

ü  5 chłopców z roczników2003 – 2005

W biegu brało udział jedenaście szkól z całego powiatu nowodworskiego.

                                                  Wyniki

 

Zawody Dzieci – Dziewczęta (miejsca)

  1. Stegna , Marzęcino
  2. Drenica
  3. SP1 Nowy Dwór Gd.
  4. SP 2 Nowy Dwór Gd.
  5. Tujsk
  6. Kmiecin, Sztutowo
  7. Ostaszewo
  8. Jantar
  9. Mikoszewo

Indywidualne:

     I msc – Urban Lena , SP1 Nowy Dwór Gd.

     II msc- Wójcik Zuzanna, SP1 Nowy Dwór Gd.

     III msc- Twardowska Małgorzata , Marzęcino

 

Zawody Dzieci – Chłopcy

  1. Marzęcino
  2. Ostaszewo
  3. Drewnica
  4. Sztutowo
  5. SP2 Nowy Dwór Gd.
  6. SP1 Nowy Dwór Gd.
  7. Kmiecin
  8. Tujsk
  9. Jantar
  10. Stegna
  11. Mikoszewo

Zawody Młodzieży – Dziewczęta

  1. Marzęcino
  2. SP 1 Nowy Dwór Gd.
  3. Drewnica
  4. SP 2 Nowy Dwór Gd.
  5. Sztutowo
  6. Ostaszewo
  7. Stegna
  8. Tujsk
  9. Lubieszewo, Mikoszewo

Indywidualne:

       I msc – Jochem Nikola, Marzęcino

       II msc – Jochem Natalia, Marzęcino

       III msc- Arendt Amelia, SP1 Nowy Dwór Gd.

Zawody Młodzieży – Chłopcy

  1. Stegna
  2. SP 2
  3. Mikoszewo
  4. Ostaszewo
  5. SP 1 Nowy Dwór Gd.
  6. Marzęcino
  7. Tujsk
  8. Lubieszewo
  9. Sztutowo

Lista uczniów reprezentujących Szkołę Podstawową Nr 1 w Nowym Dworze Gd. podczas XXIV Biegu Pamięci Narodowej

   Dziewczęta:

  1. Wójcik Zuzanna
  2. Urban Lena
  3. Czarnecka Alicja
  4. Kołtek Aniela
  5. Suma Olga

Chłopcy:

  1. Marucha Dominik
  2. Kuczyński Igor
  3. Szczotka Antoni
  4. Kosobudzki Mateusz

Zapraszamy do galerii >>>

                                                                                                            

Ewa Osijewska

 

Partnerzy

Przyjaciele