Konkurs GEOGRAFICZNY - lista kwalifikacyjna do stopnia rejonowego PDF Drukuj Email

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO STOPNIA REJONOWEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO 14.12.2018

SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Adres

% pkt.

1.    

Kinga Gołębiowska

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego

Kończewice,

82-213  Miłoradz

70,0

2.    

Małgorzata Pakuła

Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi

Malbork 82-200,

Al. Wojska Polskiego 479

73,3

3.    

Bartosz Bożek

Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi

Malbork 82-200,

Al. Wojska Polskiego 479

70,0

4.    

Kinga Katarzyna Parafiniuk

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

73,3

5.    

Wiktoria Nadolna

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

73,3

6.    

Gabriel Marcin Myszkier

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika

Malbork 82-200,

ul. Gen de Gaulle’a 91

80,0

7.    

Aleksy Roch Słodownik

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika

Malbork 82-200,

ul. Gen de Gaulle’a 91

70,0

8.    

Julia Zuzanna Sidor

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

86,7

9.    

Amelia Gawryluk

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

86,7

10. 

Oskar Damps

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

83,3

11. 

Marcel Maksymilian Neubauer

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

83,3

12. 

Jan Henryk Piekarski

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

80,0

13. 

Dorota Konefał

Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork

Malbork 82-200,

ul. Główna 5

76,7

14. 

Maciej Andrzej Kubik

Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku

Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

76,6

15. 

Olaf Józef Fiszer

Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku

Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

73,3

16. 

Nikola Weronika Samuś

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Dwór Gdański 82-100,

ul. Mickiewicz 10

80,0

17. 

Jakub Storoniak

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Dwór Gdański 82-100,

ul. Mickiewicz 10

73,3

18. 

Krystian Sosiński

Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Staw 82-230,

ul. Mickiewicz 51

83,3

19. 

Mateusz Jędrzejewski

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

83,3

20. 

Kamil Kot

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

76,7

21. 

Weronika Kuc

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

73,3

22. 

Natan Durczak

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

70,0

23. 

Jakub Żółtański

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

70,0

24. 

Nikodem Wojewski

Zespół Szkół w Stegnie

Stegna 82-103,

ul. Powst. Warszawy 2

86,7

25. 

Julian Szczepkowski

Szkoła Podstawowa im. Pamięci Ofiar Stutthofu

Sztutowo 82-110,

ul. Szkolna 13

93,3

26. 

Maksymilian Andrzej Kamiński

Szkoła Podstawowa im. Pamięci Ofiar Stutthofu

Sztutowo 82-110,

ul. Szkolna 13

73,3

 

GIMNAZJUM

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Adres

% pkt.

1.    

Agnieszka Bielińska

Prywatne Gimnazjum „Avans”

Malbork 82-200,

ul. 17 Marca 6

90,0

2.    

Marcelina Procyk

Prywatne Gimnazjum „Avans”

Malbork 82-200,

ul. 17 Marca 6

80,0

3.    

Ada Zuzanna Jaworska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego

Malbork 82-200,

ul. Żeromskiego 45

76,7

4.    

Aleksandra Sosnowska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego

Malbork 82-200,

ul. Żeromskiego 45

80,0

5.    

Julia Partyka

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

73,3

6.    

Dawid Kalinowski

Zespół Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II

Malbork 82-200,

ul. Reymonta 24

70,0

7.    

Natalia Konarzewska

Zespół Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II

Malbork 82-200,

ul. Reymonta 24

70,0

8.    

Małgorzata Ryzenweber

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Nowy Dwór Gdański 82-100, ul. Szkolna 2

70,0

9.    

Jakub Twardowski

Zespół Szkół w Stegnie

Stegna 82-103,

ul. Powst. Warszawy 2

73,3

10. 

Wiktor Gawroński

Zespół Szkół w Tujsku

Tujsk 55, 82-103 Stegna

83,3

 

 

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO STOPNIA REJONOWEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO 14.12.2018

SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Adres

% pkt.

1.    

Kinga Gołębiowska

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego

Kończewice,

82-213  Miłoradz

70,0

2.    

Małgorzata Pakuła

Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi

Malbork 82-200,

Al. Wojska Polskiego 479

73,3

3.    

Bartosz Bożek

Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi

Malbork 82-200,

Al. Wojska Polskiego 479

70,0

4.    

Kinga Katarzyna Parafiniuk

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

73,3

5.    

Wiktoria Nadolna

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

73,3

6.    

Gabriel Marcin Myszkier

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika

Malbork 82-200,

ul. Gen de Gaulle’a 91

80,0

7.    

Aleksy Roch Słodownik

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika

Malbork 82-200,

ul. Gen de Gaulle’a 91

70,0

8.    

Julia Zuzanna Sidor

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

86,7

9.    

Amelia Gawryluk

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

86,7

10. 

Oskar Damps

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

83,3

11. 

Marcel Maksymilian Neubauer

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

83,3

12. 

Jan Henryk Piekarski

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka

Malbork 82-200,

Plac Narutowicz 15

80,0

13. 

Dorota Konefał

Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork

Malbork 82-200,

ul. Główna 5

76,7

14. 

Maciej Andrzej Kubik

Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku

Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

76,6

15. 

Olaf Józef Fiszer

Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku

Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

73,3

16. 

Nikola Weronika Samuś

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Dwór Gdański 82-100,

ul. Mickiewicz 10

80,0

17. 

Jakub Storoniak

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Dwór Gdański 82-100,

ul. Mickiewicz 10

73,3

18. 

Krystian Sosiński

Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Staw 82-230,

ul. Mickiewicz 51

83,3

19. 

Mateusz Jędrzejewski

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

83,3

20. 

Kamil Kot

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

76,7

21. 

Weronika Kuc

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

73,3

22. 

Natan Durczak

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

70,0

23. 

Jakub Żółtański

Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

70,0

24. 

Nikodem Wojewski

Zespół Szkół w Stegnie

Stegna 82-103,

ul. Powst. Warszawy 2

86,7

25. 

Julian Szczepkowski

Szkoła Podstawowa im. Pamięci Ofiar Stutthofu

Sztutowo 82-110,

ul. Szkolna 13

93,3

26. 

Maksymilian Andrzej Kamiński

Szkoła Podstawowa im. Pamięci Ofiar Stutthofu

Sztutowo 82-110,

ul. Szkolna 13

73,3

 

GIMNAZJUM

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Adres

% pkt.

1.    

Agnieszka Bielińska

Prywatne Gimnazjum „Avans”

Malbork 82-200,

ul. 17 Marca 6

90,0

2.    

Marcelina Procyk

Prywatne Gimnazjum „Avans”

Malbork 82-200,

ul. 17 Marca 6

80,0

3.    

Ada Zuzanna Jaworska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego

Malbork 82-200,

ul. Żeromskiego 45

76,7

4.    

Aleksandra Sosnowska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego

Malbork 82-200,

ul. Żeromskiego 45

80,0

5.    

Julia Partyka

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

73,3

6.    

Dawid Kalinowski

Zespół Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II

Malbork 82-200,

ul. Reymonta 24

70,0

7.    

Natalia Konarzewska

Zespół Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II

Malbork 82-200,

ul. Reymonta 24

70,0

8.    

Małgorzata Ryzenweber

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Nowy Dwór Gdański 82-100, ul. Szkolna 2

70,0

9.    

Jakub Twardowski

Zespół Szkół w Stegnie

Stegna 82-103,

ul. Powst. Warszawy 2

73,3

10. 

Wiktor Gawroński

Zespół Szkół w Tujsku

Tujsk 55, 82-103 Stegna

83,3

 

 

 

Partnerzy

Przyjaciele