Podczas tej uroczystości wręczone zostają tytuły MISTRZÓW uczniom klas I-III i IV-VI za wysokie osiągnięcia w szkolnych konkursach, a także w Kuratoryjnych Konkursach Interdyscyplinarnych. 20 czerwca 2011roku odbyła się IV edycja LIGI MISTRZÓW w naszej szkole. Uroczystość tę poprowadziły uczennice klasy VIc: Daria Tokarska i Marta Ostap. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy z tytułem MISTRZA w danej kategorii, które zaprojektowała pani Magdalena Bojkowska, a także różę symbolizującą wysokie osiągnięcie. Każdego roku uroczystość tę uświetniają występy artystyczne zdolnej młodzieży ,,Jedynki”.

Zapraszamy do galerii.


W roku szkolnym 2010/2011r. tytuły MISTRZÓW otrzymali uczniowie:

W klasach I-III tytuły MISTRZÓW otrzymali uczniowie:


MISTRZ ORTOGRAFII

w kategorii klas II- Judyta Polak kl.IIb
w kategorii klas III- Aleksandra Kornaga kl.IIIb

MISTRZ RECYTACJI
w kategorii klas I- Monika Ziętarska kl.Ia
w kategorii klas II- Szymon Suma kl.IIb
w kategorii klas III- Dominika Polak kl.IIIc

MISTRZ MUZYKI
w kategorii klas I- Zofia Kusiak kl.Ic

MISTRZ ŚPIEWU
w kategorii klas I- Maja Wolańska kl.Ib
w kategorii klas II- Sebastian Urbanek kl.IIa
w kategorii klas III- Aleksandra Dolan kl.IIIa

MISTRZ ŚPIEWANIA KOLĘD
w kategorii klas I- Aleksandra Mendala kl.Ia
w kategorii klas II- Judyta Polak i Monika Piasek kl.IIb
Sebastian Urbanek kl.IIa
w kategorii klas III- Anna Czarnecka kl.IIIb

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
w kategorii klas I- Maja Wolańska kl.Ib
w kategorii klas II- Agnieszka Plata kl.IIb
w kategorii klas III- Aleksandra Kornaga kl.IIIb

MISTRZ EKOLOGII
w kategorii klas I- Adrian Zygarowski kl.Ic
w kategorii klas II- Urszula Mejer kl.IIa
w kategorii klas III- Agata Koperczaki kl.IIIb

MISTRZ PLASTYKI
w kategorii klas I- Błażej Zalewski kl.Ic
w kategorii klas II- Malwina Nowicka kl.IIb
w kategorii klas III- Anna Czarnecka kl.IIIb

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
w kategorii klas I- Zofia Kusiak kl.Ic
w kategorii klas II- Nikola Kołodziejczyk kl.II
w kategorii klas III- Aleksandra Dolan kl.IIIa

MISTRZ MATEMATYKI
w kategorii klas I- Monika Ziętarska kl.Ia
w kategorii klas II- Sebastian Urbanek kl.IIa
w kategorii klas III- Goran Štec kl.IIIb

MISTRZ WIEDZY RELIGIJNEJ
w kategorii religijno-plastycznej kl. I-III
Anna Czarnecka i Zofia Damaske kl.IIIb

MISTRZ SPORTU
w kategorii klas I- Aleksandra Mendala kl.Ib
Kacper Olenkiewicz kl.Ia
w kategorii klas II- Zofia Głowacka kl.IIb
Jakub Janowski kl.IIa
Antek Michalak kl.IIb
w kategorii klas III- Marta Dąbrowska kl.IIIb
Michal Rumocki kl.IIIa

W klasach IV-VI tytuły MISTRZÓW otrzymali uczniowie:

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO I HISTORII
Kamil Kucharski kl.VIc- finalista Kuratoryjnego Konkursu Interdyscyplinarnego Język Polski z Historią

MISTRZ MATEMATYKI I PRZYRODY
Szymon Górski kl.Vb- finalista Kuratoryjnego Konkursu Interdyscyplinarnego Matematyka z Przyrodą

MISTRZ RECYTACJI
w kategorii klas IV- Weronika Mejer kl.IVc
w kategorii klas VI- Julia Olenkiewicz kl.VIa Marta Ostap kl.VIc

MISTRZ RECYTACJI w kategorii wierszy o tematyce wojennej
Marta Ostap kl.VIc
Magdalena Bojkowska kl.Va
Aleksandra Pełka kl.Va

MISTRZ KALIGRAFII
w kategorii klas IV- Kamila Pełka kl.IVc
w kategorii klas V- Anna Szewczyk kl.Va
w kategorii klas VI- Marta Ostap kl.VIc
Patrycja Idaczyk kl.VIc

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
w kategorii klas VI- Nina Kowalska kl.VIa
w kategorii klas V- Anna Krupa kl.Va
w kategorii klas IV- Julia Sobczak kl.IVc

MISTRZ ORTOGRAFII
w kategorii klas VI- Nina Kowalska kl.VIa
w kategorii klas V- Anna Krupa kl.Vb
w kategorii klas IV- Julia Olszewska kl.IVc

MISTRZ WIEDZY MITOLOGICZNEJ
w kategorii klas VI- Kamil Kucharski kl.VIc
Emil Koller kl.VIa
w kategorii klas V- Konrad Noga kl.Vb

MISTRZ SZTUKI AKTORSKIEJ
Patrycja Idaczyk kl.VIc
Tomasz Jastrząb kl.VIa

MISTRZ HISTORII
w kategorii klas VI- Emil Koller kl.VIa
w kategorii klas V- Dominik Bartkowski kl.Vb
w kategorii klas IV- Adrian Rogacz kl.IVa

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
w kategorii klas VI- Nina Kowalska kl.VIa
w kategorii klas V- Szymon Górski kl.Vb
w kategorii klas IV- Julia Rutkowska kl.IVa

MISTRZ RACHUNKU
w kategorii klas VI- Julia Olenkiewicz kl.VIa
w kategorii klas V- Szymon Górski kl.Vb
w kategorii klas IV- Adrian Rogacz kl.IVa

MISTRZ MATEMATYKI
w kategorii klas VI- Tomasz Jastrząb kl.VIa
w kategorii klas V- Szymon Górski kl.Vb
w kategorii klas IV- Adrian Rogacz kl.IVa

MISTRZ RYSUNKU
w kategorii klas VI- Tomasz Jastrząb kl.VIa
Emil Koller kl.VIa
w kategorii klas V- Aleksandra Pełka kl.Va
w kategorii klas IV- Kamila Pełka kl.IVc

MISTRZ HISTORII SZTUKI
Szymon Górski kl.Vb

MISTRZ MUZYKI
w kategorii klas VI- Tomasz Jastrząb kl.VIa
w kategorii klas V- Agata Semkow kl.Vb
w kategorii klas IV- Patrycja Wiśniewska kl.IVb

MISTRZ WIEDZY RELIGIJNEJ w kategorii religijno-plastycznej
Kamila Pełka kl.IVc

MISTRZ WIEDZY RELIGIJNEJ
Emil Koller kl.VIa
Kamil Kucharski kl.VIc

MISTRZ SPORTU
w kategorii dziewcząt- Magdalena Krawczyk kl.VIc
w kategorii chłopców- Paweł Osijewski kl.VIa