Konkurs Plastyczny - „Nigdy nie zestarzeje się serce , które kocha” PDF Drukuj Email

W maju odbył się Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt.: „Nigdy nie zestarzeje się serce , które kocha” dla klas I – III zorganizowany przez NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ „SOKRATES” w GDAŃSKU.

Celem konkursu było przedstawienie indywidualnych cech człowieka. W konkursie udział wzięło 16 uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Opiekunami grupy dzieci były: p. Hanna Koller, p. Teresa Jabłonka , p. Małgorzata Lipińska.

 

Uczennica z klasy I a Zuzanna Dąbrowska zajęła I miejsce w województwie pomorskim.

Więcej…
 
Wycieczka klas szóstych do Warszawy PDF Drukuj Email

W dniach 24-27 kwietnia2017 r.  uczniowie wszystkich klas szóstych naszej szkoły uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy ufundowanej przez Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego Pana Jacka Michalskiego. Program wycieczki obejmował zwiedzanie największych atrakcji naszej stolicy, między innymi: Łazienki Królewskie, Pałac na Wodzie, Pałac Myśliwski, Starą Pomarańczarnię, Wodozbiór, Amfiteatr, pomnik Fryderyka Chopina, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Centrum Nauki Kopernik, nie zabrakło też miejsca na czas wolny w Złotych Tarasach. Uczniowie i wychowawcy klas szóstych serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi Jackowi Michalskiemu za wspaniałą wycieczkę.

Zapraszamy do galerii >>>


PODZIĘKOWANIE

 
Dzień Dziecka na sportowo PDF Drukuj Email

1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Również tego roku uczniowie Jedynki spędzają ten dzień w sportowym stylu. Na boisku szkolnym i na bocznych trawiastych placach odbyły się zawody i rozgrywki w różnych konkurencjach. Młodsi i starsi rywalizowali ze sobą zaciekle. Dla zmęczonych uczestników przygotowano projekcję filmów i gry planszowe.

 

Zapraszamy do galerii >>>

 
Dzień Dziecka - życzenia PDF Drukuj Email


Z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta w szczególności naszym uczniom, życzymy dużo szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesu w szkole, rozwoijania talentów oraz beztroskiej zabawy!

Życzenia składa

Dyrektor wraz z pracownikami SP1
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele