Zawody pływackie o "Puchar Fali" PDF Drukuj Email

W dniu 17.06.2017 r. odbyły się  zawody pływackie o „Puchar Fali” . Naszą szkołę reprezentowało 21 zawodników z klas I-VI.

Lista zawodników:

Więcej…
 
Wycieczka do Olsztynka PDF Drukuj Email
Dnia 12.06.2017r. klasy I a  i II b były na wycieczce w Olsztynku. Odwiedziliśmy Hutę Szkła i Muzeum Budownictwa Ludowego. Obejrzeliśmy produkcję ozdób ze szkła dekoracyjnego. Pokaz był niesamowity. Pozostawił wiele wrażeń. Później zwiedziliśmy Muzeum Budownictwa Ludowego oglądając dawne chaty i ich wyposażenie. Na koniec każdy uczestnik wycieczki wykonał pracę malarską na kaflach. Wycieczka była wspaniałym przeżyciem dla wszystkich dzieci.

Alicja Zubkowicz-Madej
Zapraszamy do galerii >>>
 
Sukces naszej uczennicy PDF Drukuj Email

Uczennica klasy IIc Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim Roksana Wojtkowska zdobyła Aplauz Uśmiechu w kategorii wiekowej do lat 8 na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Serdecznie Gratulujemy.

 
Biwak klasy VIb PDF Drukuj Email

W dniach 5-7 czerwca 2017r.w Debrzynie koło Kościerzyny odbył się biwak szkolny klasy VI b. Uczniowie nocowali w całorocznym ośrodku wczasowo - wypoczynkowym, położonym na malowniczych i nieskażonych Kaszubach. Obiekt usytuowany jest nad jeziorem "Długie" o I klasie czystości, otoczony dziewiczymi lasami Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz przepięknymi jeziorami. Pokoje czteroosobowe, dobrze wyposażone z łazienką. W cenie zagwarantowane całodzienne wyżywienie, można było zjeść smacznie i z dokładkami. Do dyspozycji był plac zabaw i boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka), stół do gry w ping ponga. Najlepszą atrakcją była kąpiel w jeziorze.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele