List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców PDF Drukuj Email
 
Rekordzista Guinnessa PDF Drukuj Email

W maju gościliśmy Janusza Chomontka – rekordzistę Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek. Przez godzinę uczniowie mieli przyjemność oglądać popis Rekordzisty.

 

Zapraszamy do galerii >>>

 
XXII Bieg Pamięci Narodowej PDF Drukuj Email

Dnia 11.05.2017r. w Sztutowie odbył się XXII Bieg Pamięci Narodowej. Został  zorganizowany w 72 rocznicę wyzwolenia Obozu Koncentracyjnego Stutthof i zakończenia II wojny światowej. Organizatorami byli: Muzeum Stutthof w Sztutowie, Zespół Szkół  i Urząd Gminy w Sztutowie. Celem biegu było upamiętnienie ofiar II wojny światowej oraz popularyzacja wiedzy na temat Obozu Stutthof. W zawodach wzięło udział kilkanaście szkół podstawowych i gimnazjalnych z całego powiatu. Były to 5 osobowe reprezentacje szkół w każdej kategorii szkoła podstawowa –chłopcy i dziewczęta, gimnazjum- chłopcy i dziewczęta. Uczniowie szkoły podstawowej mieli do pokonania dystans 800m natomiast gimnazjum 1300m. Oto drużynowe wyniki biegu :

Więcej…
 
Pola Nadziei 2017 PDF Drukuj Email

Zbiórka na rzecz Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku . Symbolem akcji „Pola Nadziei” jest żonkil- kwiat nadziei, rozdawany przez wolontariuszy w zamian za datek do puszki. To jednak nie tylko wręczanie żonkili, ale i mówienie o Hospicjum, o Pacjentach. Hospicjum, śmierć, choroba nowotworowa, człowiek śmiertelnie chory- to nieodłączna część naszej egzystencji.

Obecnie Hospicjum każdego miesiąca pomaga ponad 200 osobom: dzieciom i dorosłym z terenu Pomorza. Od trzydziestu lat zespół wyjątkowych ludzi troszczy się o przewlekle i nieuleczalnie chorych, aby mogli swoje ostatnie miesiące, tygodnie czy godziny przeżyć godnie, bez bólu i lęku, jak najpiękniej, w bliskości z drugim człowiekiem.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele