Zasięg terytorialny obwodu szkoły podstawowej nr 1 PDF Drukuj Email


 
Konkurs "Bądź kumplem, nie dokuczaj" PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy IIb wraz z wychowawcą biorą udział w konkursie rekomendowanym przez Cartoonnetwork, oraz sportowców (K. Błaszczykowskiego, G. Krychowiaka, M. Gortata). Uczniowie przygotowali prace plastyczne na temat: "Bądź kumplem, nie dokuczaj" a wychowawca zawarł je w krótkiej prezentacji multimedialnej.

Czekamy na wyniki.

 
Lody Bonano PDF Drukuj Email

21.03.2017r. na przywitanie wiosny klasy: Ia, II a, IIb, IIc, IId, IIIa i IIIb wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez firmę LODY BONANO. Wymienione klasy przygotowały piękne Marzanny, na które można było głosować drogą facebookową. Wszystkie klasy w naszej szkole zostały wyróżnione nagrodami odblaskowymi i podziękowaniami od firmy za udział.

A. Zubkowicz-Madej
 
Zdrowenietrudne - zdrowy obiad PDF Drukuj Email
11.04.2017r. klasa IIB przygotowała smaczny a przede wszystkim zdrowy obiad - kuskus z warzywami, sushi z sałaty, sałatkę z kaszy z indykiem. Podczas zajęć uczniowie przypomnieli sobie o zasadach dobrego zachowania przy stole. Podzieleni na grupy dzielnie realizowali zadania zgodnie z przepisem. Dania wyszły kolorowe i pyszne. Wszyscy uczniowie zadowoleni ze swojej pracy przygotowali stół do klasowego obiadu. Tak jak zwykle poczęstowaliśmy pracowników szkoły, którym również smakowało.

www.zdrowenietrudne.pl

Zapraszamy do galerii >>>
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele