Konkurs Lechia Gdańsk PDF Drukuj Email
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez stowarzyszenie Lechii Gdańsk. Nie udało nam się zająć niestety żadnego wyróżnienia  ale organizator zapewnił, że uczestnicy otrzymają gadżety od Lechii Gdańsk. Oto niektóre prace naszych uczniów.

 
V edycja O!pla PDF Drukuj Email
21.03.2017r. klasy: Ia, IIb, IIIa uczestniczyły w festiwalu polskiej animacji.Dzieci obejrzały autorskie animacje najlepszych polskich twórców w Kinie Żuławy dzięki V Ogólnopolskiemu Festiwalowi Polskiej Animacji O!PLA. O!PLA to animacje zarówno dla dzieci, jak i tylko dla dorosłych, a jurorami festiwalu są jego widzowie, w tym nasi uczniowie, którzy obejrzą filmy w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

W ramach festiwalu odbędą się dwa konkursy: „Konkurs Główny” dla młodzieży 16+ i dorosłych oraz „Teraz dzieci mają głos” w kategorii przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W tych konkursach Jurorami są widzowie biorący udział w projekcjach (głosowanie odbywa się w oparciu o karty do głosowania). To Widzowie w całej Polsce zdecydują, do kogo powędrują statuetki Złotych, Srebrnych i Brązowych Tobołków Koziołka Matołka oraz nagrody specjalne.

 

CIESZYMY SIĘ, ŻĘ MOGLIŚMY WZIĄĆ UDZIAŁ W TAK WIELKIM DLA DZIECI WYDARZENIU.

 

WYCHOWAWCY:

B. Bednarska, A. Zubkowicz-Madej, R.Lewicka


Zapraszamy do galerii >>>

 
Wizyta u stomatologa PDF Drukuj Email
21.03.2017r. klasa II b odbyła wizytę w gabinecie stomatologicznym państwa Krasnowskich. Zajęcia prowadziła Pani Jola. Podczas zajęć dzieci poznały urządzenia znajdujące się w gabinecie, poznały również technikę odpowiedniego mycia zębów. Każdy uczeń mógł usiąść na fotelu stomatologicznym. Zajęcia okazały się być bardzo przydatne - teraz uczniowie wiedzą już jak prawidłowo myć zęby (co praktykują w domu) i już tak bardzo nie boją się dentysty :)

Dziękujemy Pani Joli za poświęcony czas

a Państwu A. i K. Krasnowskim za udostępnienie gabinetu na zajęcia.

 

Zapraszamy do galerii >>>

 
Zdrowenietrudne - zdrowe dla oczu, smaczne dla brzucha PDF Drukuj Email
15.03.2017r. klasa II b po raz kolejny realizowała zadania z programu ZDROWE NIETRUDNE. Tym razem stawaliśmy się ŚWIATŁOMISTRZAMI!!! Każdy uczeń poznał tajniki zdrowego oświetlenia, wykonał karty pracy o zdrowym świetle, Zostały odkryte tajemnice braku światła. Dzieci bawiły się w przewodników osób niewidomych, rysowały z zasłoniętymi oczami zgodnie z poleceniem nauczyciela. To było ciekawe doświadczenie, które bardzo podobało się uczniom. Na koniec przygotowaliśmy wspólny posiłek: zdrowe dla oczu, smaczne dla brzucha. Dzieci przypomniały sobie produkty, które są zdrowe dla naszych oczu oraz sporządziły pyszną sałatkę z jarmuża, szpinaku, mango, kaszki kukurydzianej i kukurydzy. Wszyscy zajadali się ze smakiem. Poczęstowaliśmy również pracowników szkoły. To był bardzo pouczający dzień.

www.zdrowenietrudne.pl
Zapraszamy do galerii >>>
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele