Pola Nadziei 2017 PDF Drukuj Email

Zbiórka na rzecz Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku . Symbolem akcji „Pola Nadziei” jest żonkil- kwiat nadziei, rozdawany przez wolontariuszy w zamian za datek do puszki. To jednak nie tylko wręczanie żonkili, ale i mówienie o Hospicjum, o Pacjentach. Hospicjum, śmierć, choroba nowotworowa, człowiek śmiertelnie chory- to nieodłączna część naszej egzystencji.

Obecnie Hospicjum każdego miesiąca pomaga ponad 200 osobom: dzieciom i dorosłym z terenu Pomorza. Od trzydziestu lat zespół wyjątkowych ludzi troszczy się o przewlekle i nieuleczalnie chorych, aby mogli swoje ostatnie miesiące, tygodnie czy godziny przeżyć godnie, bez bólu i lęku, jak najpiękniej, w bliskości z drugim człowiekiem.

Więcej…
 
Rocznica Konstytucji 3-go Maja PDF Drukuj Email

28 kwietnia 2017roku obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. W tym dniu klasy: IVa i Vb przygotowały apel, w którym podkreślono jak wielką rangę miało to wydarzenie w Europie i na świecie.

 

Zapraszamy do galerii >>>

 
Zmiana organizacji ruchu PDF Drukuj Email
Uwaga, nastąpiła zmiana organizacji ruchu na ulicach dojazdowych do szkoły i w jej obrębie

 
Dzień Ziemi 2017 PDF Drukuj Email

Dnia 27 kwietnia 2017 r. obchodzono w naszej szkole Dzień Ziemi. W klasach odbyły się lekcje na temat ochrony środowiska i sposobów walki z zagrożeniami współczesnego świata. Następnie  wszyscy uczniowie spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie dzieci z klas I a, II a, II b wystawiły przedstawienie pt. „Witamy w Ekokraju”. Występ  był okraszony tańcem i piosenkami. Mali aktorzy otrzymali zasłużone brawa.

Program przygotowały:

Barbara Bednarska, Anna Grzelak, Alicja Zubkowicz-Madej i Katarzyna Osijewska.

 

Zapraszamy do galerii >>>

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele