Apel Wielkanocny 2017 PDF Drukuj Email

12 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy IIb przygotowali apel wielkanocny. W przedstawieniu brały również udział trzy mamy.

 

Zapraszamy do galerii >>>

 
Dzień otwarty 31 marca PDF Drukuj Email

31 marca 2017 roku dzieci i rodzice zostali zaproszeni na Dzień Otwarty naszej szkoły.

Gości powitał dyrektor szkoły Waldemar Sobczak. Po prezentacji szkoły i programie artystycznym w wykonaniu klas trzecich, zaproszono wszystkich do zwiedzania klas.

Zapraszamy do galerii >>>

 
Zdrowenietrudne - zdrowe śniadanko PDF Drukuj Email
6.04.2017r II b przygotowała pyszne zdrowe śniadanko. Podzieliliśmy się na 3 grupy, według wylosowanych kolorów.  Jedna grupa przyrządzała macę z pastą jajeczną, druga kaszę jaglaną z owocami a trzeciapastę z twarogu z ziołami. Wszystkie grupy spisały się na medal. dania były przygotowane estetycznie, czysto i smacznie. Nowe pomysły na zdrowe śniadanko zostały zaakceptowane przez dzieci. Najbardziej smakowała nam kasza jaglana z truskawkami i bananami. Teraz został jeszcze do przyrządzenia obiad i deser. Mmmmm...

www.zdrowenietrudne.pl
Zapraszamy do galerii >>>
 
Zdrowenietrudne - kanapki rybki PDF Drukuj Email
Dnia 29.03.2017r. w klasie IIb odbyły się zajęcia otwarte. Uczniom towarzyszyli członkowie rodziny. Podczas zajęć dzieci realizowały zadania z programu "Zdrowe nietrudne". Tym razem wybraliśmy przepis na kanapki rybki z książeczki "Rodzina przygód". Dzieci czytały swoim opiekunom przepis na wykonanie zdrowej kanapki, następnie wspólnymi siłami dekorowały talerze i przygotowywały posiłek,
Kanapki były pyszne, zdrowe i kolorowe. W sali pachniało wiosną. Udział w programie przynosi klasie IIb mnóstwo radości. Rodzice byli zachwyceni niecodziennymi pomysłami na przyrządzenie posiłku.

Po zdrowe przepisy zapraszamy do nas!!!

Klasa IIB z wychowawcą.

www.zdrowenietrudne.pl

Zapraszamy do galerii >>>

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele