Sukces naszej uczennicy PDF Drukuj Email

Uczennica klasy IIc Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim Roksana Wojtkowska zdobyła Aplauz Uśmiechu w kategorii wiekowej do lat 8 na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Serdecznie Gratulujemy.

 
Biwak klasy VIb PDF Drukuj Email

W dniach 5-7 czerwca 2017r.w Debrzynie koło Kościerzyny odbył się biwak szkolny klasy VI b. Uczniowie nocowali w całorocznym ośrodku wczasowo - wypoczynkowym, położonym na malowniczych i nieskażonych Kaszubach. Obiekt usytuowany jest nad jeziorem "Długie" o I klasie czystości, otoczony dziewiczymi lasami Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz przepięknymi jeziorami. Pokoje czteroosobowe, dobrze wyposażone z łazienką. W cenie zagwarantowane całodzienne wyżywienie, można było zjeść smacznie i z dokładkami. Do dyspozycji był plac zabaw i boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka), stół do gry w ping ponga. Najlepszą atrakcją była kąpiel w jeziorze.

Więcej…
 
Konkurs Plastyczny - „Nigdy nie zestarzeje się serce , które kocha” PDF Drukuj Email

W maju odbył się Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt.: „Nigdy nie zestarzeje się serce , które kocha” dla klas I – III zorganizowany przez NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ „SOKRATES” w GDAŃSKU.

Celem konkursu było przedstawienie indywidualnych cech człowieka. W konkursie udział wzięło 16 uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Opiekunami grupy dzieci były: p. Hanna Koller, p. Teresa Jabłonka , p. Małgorzata Lipińska.

 

Uczennica z klasy I a Zuzanna Dąbrowska zajęła I miejsce w województwie pomorskim.

Więcej…
 
Wycieczka klas szóstych do Warszawy PDF Drukuj Email

W dniach 24-27 kwietnia2017 r.  uczniowie wszystkich klas szóstych naszej szkoły uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy ufundowanej przez Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego Pana Jacka Michalskiego. Program wycieczki obejmował zwiedzanie największych atrakcji naszej stolicy, między innymi: Łazienki Królewskie, Pałac na Wodzie, Pałac Myśliwski, Starą Pomarańczarnię, Wodozbiór, Amfiteatr, pomnik Fryderyka Chopina, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Centrum Nauki Kopernik, nie zabrakło też miejsca na czas wolny w Złotych Tarasach. Uczniowie i wychowawcy klas szóstych serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi Jackowi Michalskiemu za wspaniałą wycieczkę.

Zapraszamy do galerii >>>


PODZIĘKOWANIE

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele