Zdrowenietrudne - Zdrowe śniadanie PDF Drukuj Email

 

8 marca uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią kontynuowali realizację programu edukacyjnego „Zdrowe - nietrudne”. Tym razem tematem zajęć było śniadanie. Uczniowie dowiedzieli się , że śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem. Należy je zjeść nie później niż w ciągu godziny od wstania. Niezbędnymi składnikami śniadania są: białko, węglowodany i świeże owoce i warzywa. Śniadanie to posiłek konieczny, aby móc pracować w skupieniu na lekcjach i nie być śpiącym. Zajęcia rozpoczęły się od zabaw ruchowych z chustą animacyjną. Następnie dzieci przypomniały sobie Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej układając puzzle.
Więcej…
 
Sprawozdanie z wycieczki do „Mały Holender” w Żelichowie PDF Drukuj Email

 

Dnia 12 kwietnia 2017 roku klasy szóste (VIA, VIC i VIB) wybrały się wraz z opiekunami (Lilla Koller, Małgorzata Lipińska, Anna Jakubczyk) na wycieczkę do domu podcieniowego w Żelichowie. Wycieczka miała na celu ubogacić uczniów w doświadczenia związane z profesjonalną fotografią oraz wiedzą na temat ich regionu Żuławy Wiślane. Na wycieczce uczniowie najpierw zapoznali się z teorią związaną z fotografią oraz kulturą Żuław, a następnie wiedzę mogli wykorzystać w praktyce. Szóstoklasiści za pomocą specjalnych ramek znajdowali najlepszy kadr do zrobienia zdjęcia. Odbyli również zajęcia w ciemni, gdzie wywołali zdjęcia odręcznie z kliszy.
Więcej…
 
Konkurs na jajko wielkanocne PDF Drukuj Email
Dnia 12.04.2017r. po apelu wielkanocnym odbyło się wręczenie nagród w konkursie na jajko wielkanocne.
Wszyscy uczniowie otrzymali wyróżnienia w konkursie, ponieważ wszystkie prace - pisanki, były starannie i pięknie wykonane.
Wszystkie pisanki dekorowały stół wielkanocny podczas apelu.
Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!!!
Więcej…
 
Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele