Wycieczka na lotnisko PDF Drukuj Email
Dnia 10.10.2017r. Uczniowie klasy 2a SP i 3b SP odbyli fascynującą wycieczkę do Gdańska na lotnisko. Dzieci mogły poznać pracę obiektu od "drugiej strony". Na początek przeszły przez kontrolę na "bramkach". Zobaczyły największy pojazd Straży Pożarnej w Polsce, siedziały w samolocie, za sterami, były w pomieszczeniu bagażowym. Oglądały pojazdy odpowiedzialne za porządek na lotnisku. Obserwowały odloty i przylotu samolotów oraz wypychanie samolotu na pas startowy. Wycieczka pozostawiła wiele wrażeń i wspaniałych wspomnień. Przez całą wycieczkę towarzyszyła nam wspaniała Pani przewodnik, która na zakończenie wycieczki wręczyła uczniom kartę pokładową.
Zapraszamy do galerii >>>
 
Dzień chłopaka w klasie IIIb PDF Drukuj Email
29 września 2017 r. w klasie III b dziewczynki złożyły życzenia swoim kolegom, z okazji Dnia Chłopaka. Wszyscy uczniowie poczęstowali się tortem przyniesionym przez Rodziców z naszej klasy. Było bardzo miło i pysznie.
Zapraszamy do galerii >>>
 
Sprzątanie świata 2017 PDF Drukuj Email

Sprzątanie Świata, to międzynarodowa kampania odbywającej się na całym świecie w trzeci weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw.

Nasza szkoła również brała udział w tej akcji w dniach 19/20 września. Klasy I-III posprzątały teren wokół szkoły oraz pobliskie trawniki.

Zapraszamy do mini galerii >>>

 

A. Zubkowicz-Madej

 
PDF Drukuj Email

UWAGA !

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 informuje:
Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 4 września 2017 roku:

- klasy 1 - 3 szkoły podstawowej,
rozpoczęcie o godzinie 11:30 w budynku przy ul. 3-go Maja 5
- klasy 4 - 7 szkoły podstawowej oraz 2 - 3 klasy gimnazjalne,
rozpoczęcie o godzinie 8:30 w budynku przy ul. Szkolnej 2.
Autobusy odwożące dzieci ze szkoły odjeżdżają:
- z ul. 3-go Maja, odjazd o godzinie 12:30
- z ul. Szkolnej, odjazd o godzinie 10:00

Zapraszamy serdecznie
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele