PDF Drukuj Email

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO STOPNIA REJONOWEGO

KONKURSU GEOGRAFICZNEGO 15.12.2017

 

Lista >>>
 
Dzień Edukacji Narodowej 2017 PDF Drukuj Email
12.10.2017r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas II a, III a,b,c,d przygotowali podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły. Klasa IIa zaśpiewała piosenkę i zaprezentowała piękne wiersze, klasa III a  również wspaniale recytowała, III b zatańczyła "od serca" do pięknej melodii, III c i d odegrały scenki humorystyczne i recytowały wiersze. Na zakończenie uroczystości wszyscy pracownicy szkoły otrzymali kwiatek od uczniów.
Zapraszamy do galerii >>>

 

A. Zubkowicz-Madej

 
Zajęcia edukacyjne - Wycieczka do lasu PDF Drukuj Email
Dnia 19.10.2017r. klasy II a i III b odbyły zajęcia edukacyjne w lesie. Dzieci miały okazję spotkać się z leśnikiem, który przedstawił im ciekawostki z życia lasu. Wspólne drugie śniadanie przy ognisku było bardzo pyszne, po czym uczniowie wraz z opiekunami ruszyli do lasu aby rozwiązać przygotowane przez wychowawców zagadki. Wszyscy pracowali wytrwale i sumiennie. Wypełnione zadania uczniowie zabrali do szkoły aby przedstawić je następnego dnia w czasie zajęć.
Zapraszamy do galerii >>>
 
Zdrowe Nietrudne PDF Drukuj Email
11.10.2017r. Klasa 3b otrzymała nagrodę za wyróżnienie w ubiegłorocznym, ogólnopolskim konkursie DRUŻYNA PRZYGÓD firmy Kupiec. Uczniowie przez cały rok realizowali program Zdrowe Nietrudne, przygotowywali posiłki zgodnie z proponowanym przepisami. Na koniec stworzyli bajkę o zdrowym odżywianiu i otrzymali wyróżnienie od firmy.
Wyniki pracy można obejrzeć na stronie www.zdrowenietrudne.pl
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele