Gminny konkurs recytatorski PDF Drukuj Email

W Szkole Podstawowej w Lubieszewie odbyła się kolejna edycja gminny konkursu recytatorskiego. Młodzi poeci zaprezentowali przed pozostałymi uczniami, nauczycielami i rodzicami swoje utwory. Nagrody uczestnikom wręczał Zastępca Burmistrza Tomasz Szczepański. Tegorocznym laureatem została Lena Urban. Gratulujemy !

Komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

Więcej…
 
Światowy Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email
Z okazji Światowego Dnia Życzliwości życzymy wszystkim pogody ducha i mnóstwa uśmiechu! Uczniowie klasy I a i III b podzielili się uśmiechem z przechodniami w naszym mieście. Byliśmy w Urzędzie Miasta oraz w naszej szkole w budynku na Szkolnej.

Zapraszamy do galerii >>>

A. Zubkowicz-Madej i A. Lisowska

 
Spotkanie z Jagodą Falarz PDF Drukuj Email
W dniu 17.11.2017r odwiedziła nas Jagoda Falarz - autorka książek dla dzieci. Jak widać dzieci bawiły się doskonale, było czytanie, pytania i tematyczne zagadki które cieszyły się dużym powodzeniem i mogły by trwać jeszcze i jeszcze.Alicja Zubkowicz-Madej
 
Teatr Show w Malborku PDF Drukuj Email
9.11.2017r. klasy II a , III a i III b uczestniczyły w nagraniu bajki "Szewczyk Dratewka" realizowanym przez Teatr Show w Malborku. Dzieci poznały tajniki nagrywania i realizacji scen typu "green screen", wystąpiły na scenie a w rezultacie otrzymają pełnometrażową bajkę ze swoim udziałem.

Zapraszamy do mini galerii >>>
Alicja Zubkowicz-Madej
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele