Wyniki konkursu "Drużyna Przygód" PDF Drukuj Email


UWAGA!!!

W ciągu roku szkolnego klasa I a i II b realizowały zadania ogólnopolskiego programu

Zdrowe Nietrudne - firmy "Kupiec"

 

I udało się!!!

Ze zgłoszeń z całej Polski

klasa I a zdobyła drugą nagrodę w konkursie "Drużyna przygód"

i pojedzie na warsztaty kulinarne do samej fabryki "Kupca"!

Klasa II b została w konkursie wyróżniona za swoją

"Bajkę o piętnastu kucharzach"!

Przy dużej liczbie zgłoszeń, to właśnie praca naszych dzieci, ich wychowawców i rodziców została doceniona i wyróżniona. Bardzo się cieszymy i...

...GRATULUJEMY!!!

Wyniki konkursu >>> List gratulacyjny Fundacji Kupiec >>>
 
Prezentacja z realizacji projektu PDF Drukuj Email
 
Zdrowenietrudne - zdrowy obiad PDF Drukuj Email
11.04.2017r. klasa IIB przygotowała smaczny a przede wszystkim zdrowy obiad - kuskus z warzywami, sushi z sałaty, sałatkę z kaszy z indykiem. Podczas zajęć uczniowie przypomnieli sobie o zasadach dobrego zachowania przy stole. Podzieleni na grupy dzielnie realizowali zadania zgodnie z przepisem. Dania wyszły kolorowe i pyszne. Wszyscy uczniowie zadowoleni ze swojej pracy przygotowali stół do klasowego obiadu. Tak jak zwykle poczęstowaliśmy pracowników szkoły, którym również smakowało.

www.zdrowenietrudne.pl

Zapraszamy do galerii >>>
 
Zdrowenietrudne - Dbam o wzrok PDF Drukuj Email

 

15 marca uczniowie klasy I a wzięli udział w kolejnych warsztatach kulinarnych w ramach Programu  „Zdrowe – nietrudne”. Tym razem temat zajęć brzmiał: „Dbam o wzrok”. Celem ich było nauczenie dzieci, jak korzystać ze źródeł światła, aby światło pomagało nam w pracy i w nauce, a wzrok się nie męczył oraz co należy jeść, aby  mieć dobry wzrok. Zajęcia obfitowały w liczne doświadczenia ze światłem. Dzieci eksperymentowały sprawdzając, co przepuszcza światło, co odbija światło oraz  jak należy ustawić lampkę na biurku.
Więcej…
 
Zdrowenietrudne - Zdrowe śniadanie PDF Drukuj Email

 

8 marca uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią kontynuowali realizację programu edukacyjnego „Zdrowe - nietrudne”. Tym razem tematem zajęć było śniadanie. Uczniowie dowiedzieli się , że śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem. Należy je zjeść nie później niż w ciągu godziny od wstania. Niezbędnymi składnikami śniadania są: białko, węglowodany i świeże owoce i warzywa. Śniadanie to posiłek konieczny, aby móc pracować w skupieniu na lekcjach i nie być śpiącym. Zajęcia rozpoczęły się od zabaw ruchowych z chustą animacyjną. Następnie dzieci przypomniały sobie Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej układając puzzle.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Partnerzy

Przyjaciele