Pomóżmy psom PDF Drukuj Email

 

AKCJA SZKOLNA „Pomóżmy psom przetrwać zimę”

 

Termin realizacji: 9.11.2015 – 16.12.2015

Koordynator: Alicja Zubkowicz-Madej

Cele:

- uwrażliwienie na krzywdę i cierpienie zwierząt

- rozumie potrzebę pomocy zwierzętom zwłaszcza w zimie.

 

Organizacja

W związku z nadchodzącą zimą (mrozami), Dniem Życzliwości (21 listopada) oraz Dniem Praw zwierząt (10 grudnia) zorganizowana zostaje akcja „Pomóżmy psom przetrwać zimę”, w której uczniowie szkoły będą mogli pomóc bezdomnym psom zbierając i przekazując dla nich pożywienie. Zwierzęta te są pod opieką OSP w Nowym Dworze Gdańskim.

W szkole zostaną rozwieszone plakaty promujące akcję „Pomóżmy psom przetrwać zimę”. Każda klasa otrzyma osobno informację na ulotce. Do 16.12.2015 każda klasa może zebrać suchą karmę lub karmę w puszce dla psów. Sposoby na zebranie pożywienia ustala sobie każda klasa z osobna wraz z wychowawcą. Do 16.12.2015 klasy przekażą pożywienie koordynatorce akcji P.Alicji Zubkowicz-Madej, która oficjalnie przy pomocy uczniów przekaże zebrane pożywienie do przytuliska.

Ogłoszenie o ilości zebranej karmy i podziękowania dla klas zostaną wywieszone na tablicy szkolnej.

 

Partnerzy

Przyjaciele